2007-2008
DOSTLUK TURNUVASI VOLEYBOL MÜSABAKA PROGRAMI
Sainte
Benoit Fransiz Lisesi'nin düzenlediği Dostluk turnuvasına Voleybol kız takımımız
katıldı. Esayan dışında Üsküdar Amerikan Lisesi, Avusturya Lisesi, Robert Kolej,
İstek Acıbadem Lisesi, Özel Koç Lisesi, San Joseph Fransız Lisesi ve ev sahibi
Sainte Benoit Fransiz Lisesi'nin katıldığı turnuvada sporcularımız centilmence
mücadele ederek aşağıdaki sonuçları aldılar.
Müsabaka
|
Tarih
|
Yer
|
Sonuç
|
1-Saint
Joseph-Esayan E.Lisesi
|
20.02.08
(Çarşamba) |
Saint
Joseph
|
2
- 1
|
2-Robert
Kolej-Üsküdar Amerikan
|
21.02.08
(Perşembe) |
Üsküdar
Amerikan
|
1
– 2
|
3-Koç
Lisesi- Avusturya Lisesi
|
21.02.08
( Perşembe) |
Koç
Lisesi
|
2
– 0
|
4-Saint
Benoit -İ.Acıbadem Lisesi
|
21.02.08
( Perşembe) |
İ.Acıbadem
Lisesi
|
2
- 1
|
5-
Üsküdar Amerikan-Saint Joseph
|
25.02.08
(Pazartesi) |
Üsküdar
Amerikan
|
0
– 2
|
6-
Saint Benoit-Esayan E.Lisesi
|
27.02.08
(Çarşamba) |
Saint
Benoit
|
2
– 0
|
7-
İ.Acıbadem Lisesi-Koç Lisesi
|
28.02.08
(Perşembe) |
Koç
Lisesi
|
2
– 1
|
8-Robert
Kolej-Avusturya Lisesi
|
28.02.08
(Perşembe) |
Robert
Kolej
|
1
– 2
|
9-Saint
Benoit-Saint Joseph
|
19.03.08
(Çarşamba) |
Saint
Benoit
|
0
- 2
|
10-Robert
Kolej- Koç Lisesi
|
18.03.08
(Salı) |
Koç
Lisesi
|
|
11-Üsküdar
Amerikan-İ.Acıbadem Lisesi
|
20.03.08
(Perşembe) |
İ.Acıbadem
Lisesi
|
2
- 0
|
12-
Avusturya Lisesi-Esayan E.Lisesi
|
21.03.08
(Cuma) |
Saint
Benoit
|
1
- 2
|
13-
Saint Benoit-Avusturya Lisesi
|
26.03.08
(Çarşamba) |
Saint
Benoit
|
|
14-
Koç Lisesi-Üsküdar Amerikan
|
27.03.08
(Perşembe) |
Üsküdar
Amerikan
|
|
15-
Saint Joseph-Robert Kolejii
|
27.03.08
(Perşembe) |
Saint
Joseph
|
|
16-Esayan
E.Lisesi-İ.Acıbadem Lisesi
|
27.03.08
(Perşembe) |
İ.Acıbadem
Lisesi
|
0
- 2
|
17-
Saint Benoit-Koç Lisesi
|
02.04.08
(Çarşamba) |
Saint
Benoit
|
|
18-
Saint Joseph-İ.Acıbadem Lisesi
|
02.04.08
(Çarşamba) |
Saint
Joseph
|
|
19-
Avusturya Lisesi-Üsküdar Amerikan
|
03.04.08
(Perşembe) |
Üsküdar
Amerikan
|
|
20-Robert
Kolej-Esayan E.Lisesi
|
03.04.08
(Perşembe) |
Robert
Kolej
|
0
- 2
|
21-Saint
Benoit-Üsküdar Amerikan
|
09.04.08
((Çarşamba) |
Saint
Benoit
|
|
22-Saint
Joseph-Avusturya Lisesi
|
10.04.08
(Perşembe) |
Saint
Joseph
|
|
23-Saint
Benoit-Robert Kolej
|
17.04.08
(Perşembe) |
Robert
Kolej
|
|
24-
Koç Lisesi-Esayan E.Lisesi
|
17.04.08
(Perşembe) |
Koç
Lisesi
|
|
25-
İ.Acıbadem Lisesi-Avusturya Lisesi
|
01.05.08
(Perşembe) |
İ.Acıbadem
Lisesi
|
|
26-
Koç Lisesi-Saint Joseph
|
08.05.08
(Perşembe) |
Koç
Lisesi
|
|
27-
Robert Kolej-İ.Acıbadem Lisesi
|
08.05.08
(Perşembe) |
Robert
Kolej
|
|
28-Üsküdar
Amerikan-Esayan E.Lisesi
|
08.05.08
(Perşembe) |
Üsküdar
Amerikan
|
|