İlk ve Ortaokul Öğrencilerimiz Karnelerini Aldılar...
13 Haziran 2014 Cuma günü öğrencilerimiz 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılının tamamlayarak karnelerini aldılar. 1., 2., 3. ve 4. sınıflarda karnelerinde tüm dersleri 5 olan öğrencilerimiz sınıf birincisi olarak, 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz ise yüksek not ortalamaları elde ederek teşekkür ve takdir belgesi alarak yaz tatiline girdiler.
Ayrıca
6., 7. ve 8. Sınıflar için 3 yıl üst üste her dönem teşekkür veya takdir belgesi
alan öğrenciler Başarı Belgesi,
3 yıl üstüste takdir belgesi alan öğrenciler ise Üstün Başarı Belgesi almaya
hak kazandılar.
Bunlar dışında yıl içerisinde sosyal faaliyelerde görev alan ve çeşitli yarışmalarda başarı gösteren öğrencilerimiz de ödüllendirildi...
Ödül
Töreninden önce ise kısa bir müzik ve dans gösterisi sunuldu.
1. SINIF
Arda
Lusikyan, Sirun Çetinkaya, Talya Yeşiltepe, Lara Salbanoğlu, Sesil Çelikli,
Maren Nalcı, Şant Dikici
Lorin Üge, Arda Gülyayla, Melis Bulgur, Nareg Dikici, Liya Yurtgülü, Diran
Köse, Lina Boyacıyan, Ares Boyacıyan
2. SINIF
Ares
Lisan, Arda Susup, Aras Mesropyan, Nicole İşgüzar, Hari Vermişyan
Aras Ardıç, Diandra Dadyan, David Kılıç, Aleksandra Dadyan
3. SINIF
Ayk Göral, Aleks Eşmezoğlu, Can Barış, Vartan Muratçıoğlu
4. SINIF
Narod Boyacı, Alen Nışan, Lara Kır
5. SINIF
Teşekkür:Kris Çağlıyan, Madlen Boyacı, Baret Serkizyan, Karla Acemoğlu
Takdir:David
Üge, Sayat Kuş, Larissa Beyler
6. SINIF
Teşekkür:Arev Yelegen, Aras Karamızrak, Şant Şimşekçak, Aren Minaz, Lorin Murat
Takdir:Aris Tiryakiyan, Sesil Seheryıldızı, Sarin boyacı, Aris nışan, Arda Azinyan
7. SINIF
Teşekkür:Melisa Boyacı, Larissa Dayan, Aleks Bakırcı, Aslin Çizmeciyan, Edvin Davulcu, Kami Mergen, Nayiri Büyüksimkeşyan, Yeraz Eşmezoğlu, Talya Camgöz
Takdir:Liana Cingöz, Sevag Büyüksimkeşyan, Artun Doğan, Stefani Eroğulları
8. SINIF
Teşekkür:Diana Çirkinoğlu, Aren Zurnacı, Kamer Erdinç
Takdir:Sesil Karagözyan, Garen Yelegen, Arek Gökdağ, Arda Mesropyan, Melani Akay, Melissa Kaldılı, Lini Ziver
Başarı Belgesi ve Üstün Başarı Belgesi almaya hak kazanlar...
6. Sınıf
7. Sınıf
8. Sınıf
Minikler ve Yıldılar Satranç takımlarımız...
Bezciyan Okulu'nun Bilim Şenliğinde projeleri ile birincilik ve ikincilik gibi başarılı sonuçlar elde eden öğrencilerimiz...
Scrabble yarışmasında okulumuzu temsil edip 2.'lik elde eden öğrencilerimiz...
Resim alanındaki başarılı öğrencimiz...
Kalfayan Okulu'nun düzenlediği atletizm yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz...
Basketbol takımımız...
Voleybol takımımız...
Türkiye Yüzme Şampiyonu Aris Tiryakiyan...
Türkiye Yüzme Şampiyonu Mind Lab takımımız...